Facebook
המועדון » המדריכים

מועדון ספורט הגראז' כולל בשורותיו את סגל מדריכי הכושר המקצועי והאיכותי בישראל. כל המדריכים הינם בעלי ניסיון מקצועי רב בהדרכה במגוון רחב של פעילויות ספורטיביות.

 • 	 	פבל פשלייב שגלוב - מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  פבל פשלייב שגלוב - מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  בוגר בית הספר למאמנים "שיאים" - אוניברסיטת ת"א. מתמחה באימון עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים (קשישים, נשים בהריון וילדים), בתזונת ספורט, ביציבה וכן בפציעות ספורט. בעל הסמכה בינלאומית לאימון TRX. מוסמך FMS בין-לאומי לאבחון תנועתי פונקציונלי. מדריך קטלבלס שלב 1. ניסיון רב בבניית תוכניות אימון והתאמה למטרות הספציפיות של המתאמנ/ת.

 • אביתר רוטגולץ - מדריך חדר כושר, מאמן ומנהל סטודיו

  אביתר רוטגולץ - מדריך חדר כושר, מאמן ומנהל סטודיו

  בוגר מכון וינגייט למדריכי כושר גופני ובעל הסמכה בין לאומית לאימון חולי פרקינסון מטעם RSB. אביתר מאמן מבוגרים, קשישים וילדים ובעל יכולת התאמת תוכניות אימון לצרכי המתאמן. "אני מאמין שספורט הוא לכולם ולא משנה מה הרקע שלהם. תמיד אפשר לבנות משהו ייחודי לכל אחד בהתאם לדרישותיו הפיזיות והמנטליות."

 • ליאור פריצקי – מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  ליאור פריצקי – מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  החל את דרכו כספורטאי בגיל 28 לאחר שהבין כי הוא חולה ותשוש וכי הוא צריך שינוי משמעותי באורח חייו. לאחר 4 שנים של אימונים והקפדה על תזונה מתאימה הצליח ליאור לנצח את הרגליו הרעים ולסובב את הגלגל לאחור. לליאור יש תשוקה אמיתית לספורט כי הספורט הציל אותו מכאבים רבים ומהרגלי חיים לא טובים כלפי עצמו והסובבים אותו. לליאור יש תואר ראשון בכלכלה ומזרח אסיה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת MIT בבוסטון. הוא התגורר בעבר בסין וארה״ב והוא גם דובר סינית. הוא ישמח להעביר לכם אימון אישי בסינית לבקשתכם!

 • תמר דנינו - מדריכת חדר כושר ומאמנת אישית

  תמר דנינו - מדריכת חדר כושר ומאמנת אישית

  בוגרת שני תארים - תקשורת ומנע"ס ושני בייעוץ ארגוני. שנים של עבודה בתחומי ההייטק הובילו אותה להסבה לתחום הספורט שאותו היא חיה מגיל קטן. בוגרת קורס מדריכים בוינגייט, התמחות באימון קטינים, אימונים פונקציונליים, הדרכת קבוצות ואימונים אחד על אחד. בוגרת קורס בתזונת ספורט. תמר מאמינה בכך שאין דבר העומד בפני הרצון - בייחוד בתחום הספורט המהווה תרפיה לגוף ולנפש.

 • ערן הולצמן - מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  ערן הולצמן - מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  בוגר מכון וינגייט, מוסמך הדרכת ילדים ובני נוער. בנוסף, בעל הסמכה בינלאומית ב-TRX ורצועות. ערן מאמן אישי של מתאמנים יחידים וקבוצות. ערן חי ונושם את הספורט מגיל צעיר והוא הרבה מעבר לתחביב. עבורו הספורט הוא דרך חיים - וזה מה שמאפשר לו להתמיד כבר שנים רבות. "התמדה ואורח חיים בריא מובילים לתוצאות".

 • יובל צרפתי - מדריכת חדר כושר ומאמנת אישית

  יובל צרפתי - מדריכת חדר כושר ומאמנת אישית

  בוגרת קורס מדריכי כושר של וינגייט. יובל עוסקת בתחום הכושר כבר שנתיים, כולל כושר קרבי בצבא. היא חיה את הספורט, ומתאמנת מגיל צעיר בחדרי הכושר. היא אפילו התאמנה באדיקות באימוני אגרוף תאילנדי במשך כמה שנים. בשנתיים האחרונות התמקצעה כמדריכת ספינינג ומעבירה שיעורים. יובל מאמינה ש"ספורט הוא בשביל כולם, כל אחד יכול למצוא את מקומו בתחום וליהנות ממנו. ברגע שתמצאו את הענף שאתם אוהבים, תצליחו להתמיד"

 • גיא קינגסבוך - מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  גיא קינגסבוך - מדריך חדר כושר ומאמן אישי

  בוגר קמפוס שיאים. מוסמך לאמן את הגיל השלישי, ילדים ונשים בהריון. גיא מתעסק מגיל צעיר בסוגי ספורט רבים כמו כדורגל, כדורסל, ג׳ודו, קראטה, הוקי, פוטבול, קפוארה, פארקור, שחייה, איגרוף קלאסי וקרב מגע, ואפילו התחרה בחלק מהתחומים. בהחלט אפשר לומר שספורט הוא בדמו. גיא מאמין בעבודה קשה ונכונה. "אני מאמין שכל הזמן יש מקום להשתפר. כשמגיעות התוצאות - קשה שלא לאהוב את מה שאתה עושה ולשאוף ליותר".

 • רומן קוליצ'נקו - מאמן אגרוף

  רומן קוליצ'נקו - מאמן אגרוף

  מאמן ומנטור לאגרוף עם ניסיון מקצועי של 30 שנה. רומן החל להתאגרף בשנת 1988 וצבר לא מעט תארים בתחום כמתאגרף וכמאמן. בין היתר, מקום חמישי באליפות העולם ב-1994. משנת 2007 רומן מאמן אגרוף ומנטור להצלחה בזירה בעזרת טכניקות שפיתח בעצמו. האגרוף והטכניקות עם רומן מסייעות גם ל: סיבולת כוח מתפרץ, מהירות, קואורדינציה ופועלות בפן הפסיכולוגי ומעניקות למאומנים: בטחון עצמי, איזון נפשי במצבי הלחץ התמודדות עם השגרה באימונים אישיים ועוד… בשנת 2012 החל רומן תוכנית אימונים אישיים עם אנשי עסקים ומנהלים לפיתוח מיומנויות של קבלת החלטות והעצמה אישית ומקצועית דרך הזירה ומיומנויות האגרוף. "קיים הרבה משותף בין החיים שלנו ביום יום לזירת האגרוף. באימונים שלי עובדים לא רק על הפן הפיזי של האגרוף המסורתי, אלא גם על הפן האישי והפסיכולוגי."

 • שוקי סרויה - מאמן אישי וספינינג

  שוקי סרויה - מאמן אישי וספינינג

  שוקי הוא ספורטאי עילית ואלוף ישראל בחצי איש ברזל. הוא מאמן עם ניסיון של 19 שנות אימון, מאמן מאות מתאמנים בשיטת שוקי סרויה בשיתוף עם אלוף העולם באיש ברזל לוק ואן לירדה, ומוביל אותם להשגת היעדים הספורטיביים שלהם – ריצות מרתון, טריאתלון ואיש ברזל, ירידה במשקל, שיפור כוח וחיטוב/עיצוב הגוף. כל זאת בהתבסס על בדיקות פרופיל סף חומצת חלב שהוא מבצע בשיתוף עם המעבדה הטובה בעולם בבלגיה. על בסיס התוצאות נבנית תוכנית אימונים מותאמת אישית לכל ספורטאי ומתאמן. מתאמניו של שוקי זוכים ליחס אישי ולמעקב צמוד אחרי מדדי האימונים שלהם. על ידי בדיקות תקופתיות תפריט האימונים מתעדכן, לשיפור ולייעול האימונים. שוקי מאמן אותך להצלחה אישית שלך בשיטה מוכחת – באחריות לתוצאות!

 • תומר בן ישראל - מאמן אישי

  תומר בן ישראל - מאמן אישי

  בוגר תואר ראשון בחנ"ג (B.Ed), בוגר המכללה האקדמית וינגייט. תומר הוא מאמן כושר אישי. רוב נסיונו של תומר מגיע מאימוני כוח (בתחומי ה-Powerlifting וה-Bodybuilding). תומר מאמין בהקניית טכניקה יעילה בתרגילי הבסיס, על מנת לגרום למתאמנים שלו להיות, להיראות ולהרגיש חזקים יותר בכל יום.

 • גיא ג'אן - מאמן אישי

  גיא ג'אן - מאמן אישי

  בוגר הוראה לחינוך גופני בוינגייט. מדריך כושר אישי, מדריך כושר לקשישים ומתמחה בעבודה עם ילדים. גיא מאמין, כי המפתח להתמדה באימונים תלוי במידת ההנאה מהם: "באימונים שלי, אני תמיד שואף שהמתאמן יאהב את האימון וממש ייהנה ממנו. ההישגיות חשובה לי מאוד, ואני דורש מהמתאמנים שלי רצינות ושיתוף פעולה, המבטיחים את התוצאות הטובות ביותר".

 • יגאל מריאקרי - מאמן אישי

  יגאל מריאקרי - מאמן אישי

  בוגר תואר ראשון (BA) בחינוך גופני ומאמן כושר אישי כבר 14 שנה. "כשזה מגיע לחדר כושר, אני לא מאמין באופנות ובטרנדים. אצלי לא תגלו את העין השלישית, אבל אני מבטיח כי תגיעו לפסגות כושר, שיוסיפו לכם שנות בריאות ויופי. דרך המתאמנים שלי מסטודנטים עד גימלאים, בכל המצבים הבריאותיים, ראיתי איך הדרך הארוכה (ללא קיצורי דרך) היא הדרך הקצרה ביותר אל המטרה".

 • שלי אבירם - מאמנת אישית

  שלי אבירם - מאמנת אישית

  בוגרת תואר ראשון בפיזיולוגיה של המאמץ באוניברסיטת סן-פרנסיסקו, מדריכה ומאמנת בכירה, מדריכת פילאטיס ריצפה בשיטת STOTT, מעסה בשיטת טריגר פוינט לטיפול בפציעות ספורט ומפתחת שיטת Body Wise, המתמקדת בשיקום פציעות ואימון פונקציונלי לשיפור אורח החיים. בשיטה שלה אימונים מיוחדים לחולי סכרת, לסובלים מלחץ דם, לנשים בהריון ולהפרעות אכילה. שלי מאמינה כי, "קסמים יש רק בקרקס. צריך להגיע אל אימון אישי, כדי להיטיב עם הגוף, להעניק לעצמך מתנה, שתשפר את היכולת הגופנית ואת איכות החיים. כל השיטה שלי מתבססת על משוב חיובי ומתנגדת לכל סוג של הלקאה עצמית".

 • יורי ויק - מאמן אישי

  יורי ויק - מאמן אישי

  בוגר בית הספר למאמנים "שיאים". בוגר קורס יציבה ותנועה. סטודנט במכון וינגייט במגמת ספורטרפיה. יורי מעודכן ובקיא בשיטות האימון השונות ומאמין במיזוג היתרונות בכל שיטה לבניית מערך אימון מגוון בהתאם למטרות ולמאפיינים של המתאמן הספציפי. בעברו, התאמן יורי בקראטה, שחייה ואתלטיקה. כיום, מקפיד להתאמן ולהתפתח מקצועית מתוך אמונה שזו הדרך הנכונה לתחזק את הגוף והנפש.

 • נטלי ווקשטיין - מאמנת אישית

  נטלי ווקשטיין - מאמנת אישית

  בעלת תואר ראשון B.Ed לחינוך גופני ותואר שני M.Ed בחינוך לפעילות גופנית ובריאות, כמו כן בוגרת קורס יציבה ותנועה. מאמנת כושר אישית , מדריכת פילאטיס רצפה ומדריכת כדורעף. מטפלת בעיסוי תיאלנדי מסורתי. נטלי בעלת וותק של 10 שנים בתחום, ומאמינה כי "הסוד הוא התמדה, יחס אישי ואימון המותאם לכל אדם לפי צרכיו, לתוצאות מקסימליות ולשיפור משמעותי באורח החיים".

 • ניר רז - מאמן אישי

  ניר רז - מאמן אישי

  בוגר בית ספר למאמנים במכון וינגייט, בוגר קורס אימון פונקציונאלי, התמחות בנשים בהריון, ילדים ותזונת ספורט. מאמן מגוון ומודרני שחי ונושם את המקצוע. בעל ניסיון רב בתחום, בעל ידע רב, מקצועיות ודבקות במטרה. ניר מאמין בגישת: "Love sport love yourself". משפט המוטו שלו למתאמניו: "מחשבה יוצרת מציאות. תאמינו בעצמכם ותגיעו רחוק. ותזכרו: קשה באימונים – קל בים".

 • רוי פרגרסון - מאמן אישי

  רוי פרגרסון - מאמן אישי

  בוגר קורס מאמני כדורסל בווינגייט וקורס מדריכי כושר בלוס-אנג'לס,. רוי, שנולד בבליז בקריביים, הוא שחקן כדורסל בדימוס בנבחרות רמת-השרון והרצליה, הוא מאמן כושר וכדורסל. רוי מאמין, כי האימונים הם חלק בלתי נפרד מהחיים. "כל עוד אתה חי – לעולם אל תפסיק להתאמן – זו הדרך הטובה ביותר להרגיש חי".

 • שחר חממי - מאמן אישי

  שחר חממי - מאמן אישי

  בוגר בית-הספר למאמנים "שיאים", מוסמך לאימון ילדים ונוער ומדריך גלישת גלים. בעבודה עם מבוגרים, שחר שם דגש מיוחד על גמישות, יציבה, משקל תקין, קואורדינציה ופיתוח סיבולת לב-ריאה. עם ילדים ונוער, מלבד אימוני הכוח ושיפור סיבולת לב-ריאה, תשומת הלב מתרכזת גם בשיפור הדימוי העצמי. כגולש גלים ושחקן כדורגל בדימוס, שחר חי ונושם ספורט כל חייו ומאמין בחיבור אישי טוב ("כימיה") בין המאמן למתאמן: "ההצלחה שלו היא ההצלחה שלי".

 • יבגני קורוסטישבסקי - מאמן אישי

  יבגני קורוסטישבסקי - מאמן אישי

  בוגר בית-הספר למאמנים במכון וינגייט, שהתמחה גם באימון ילדים ובני נוער ובעיסוי שוודי ורפואי. כבר בילדותו בלט יבגני כספורטאי מצטיין, כשכיכב בנבחרות הכדורעף והטניס בבית-הספר בו למד ברוסיה. מאז עלה לארץ, לפני שנים ספורות, התמקד בעיקר באימוני כושר. בין היתר, עשה יבגני קורס הכשרה בינלאומי כמדריך לאימון TRX זכה בתחרות מר ישראל לשנת 2013-2014. "מעל לכל, אני מאמין במעשים ולא בדיבורים. החיבור בין העולמות של המאמן והמתאמן - הוא המפתח האמיתי להצלחה. הכי חשוב לזכור: ספורט הוא אורח חיים וגם סוג של רפואה מונעת".

 • 	קרן צינמן – מאמנת אישית ותזונאית

  קרן צינמן – מאמנת אישית ותזונאית

  בוגרת מכללת רידמן לתזונה קלינית טבעית. מאמנת מעל עשר שנים. משלבת תוכנית תזונתית יחד עם האימונים ומביאה לתוצאות מצוינות של ירידה במשקל. מתמחה בטיפול תזונתי ובבעיות כמו יתר לחץ דם,סכרת,קנדידה ועוד. שיטת האימון של קרן משלבת אימון פונקציונאלי, אירובי, משקולות וכן עבודה על יציבות ושיווי משקל. קרן מאמינה שצריך לשמור על גוף מאוזן ובריא עם יכולת ספורטיבית גבוהה. האימון האולטימטיבי שמשלב את כל אילו הינו גלישת גלים שאותו קרן מבצעת כשיש גלים בים. "האימון עושה אותנו חזקים יותר פיזית ומנטאלית ומאושרים יותר. רק צריך לעשות את הצעד הראשון".

 • אורן חמאוי – מאמן אישי

  אורן חמאוי – מאמן אישי

  בוגר וינגייט תואר ראשון בחינוך גופני B.ed,בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A. עבר השתלמויות רבות במכללה בוינגייט ובאוניברסיטת תל אביב בפקולטה לרפואה. אורן מאמין שהמפתח להצלחה ולהגעה לתוצאות אופטימאליות טמון במידת ההתגייסות של המתאמן למשימה. לטענתו, זהו משולש הנשען על שלוש צלעות: האחת רצינות והשקעה באימון, השנייה הקפדה על תזונה ושילוב של אימונים אירוביים ואנאירוביים, והשלישית, התמדה ומציאת המינון האידיאלי בו יוכל המתאמן להתמיד במושגי שנים. "את ההדרכה ההכוונה והייעוץ תוכלו לקבל על בסיס הידע והניסיון שלי, ידע וניסיון של 17 שנים בתחום".

 • ילנה בולדין - מאמנת אישית ומדריכת ספינינג

  ילנה בולדין - מאמנת אישית ומדריכת ספינינג

  בוגרת בית הספר למאמנים בג'ימנסיה. מדריכת ספינינג (אצל דיויד רודריגז), קיקבוקס (בפדרציה הישראלית לקיקבוקס), עיצוב, פיטבול, TRX ואימונים אישיים (ג'ימנסיה). בנוסף, ילנה היא בוגרת קמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב לנטורופתיה N.D ומטפלת בתחום מזה שנתיים - תזונה, תוספים, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי באך, גוף-נפש ועוד. ילנה מטפלת גם ברפלקסולוגיה, סוג'וק ועיסוי. "אני מאמינה בעבודה קשה וביחס אישי עבור כל מתאמן ומתאמנת! ו... תחייכו, זה בחינם. ככה תשרפו יותר קלוריות!"

 • אלעד נבון - מאמן אישי ויועץ תזונה

  אלעד נבון - מאמן אישי ויועץ תזונה

  לאחר מספר שנות לימודי ארכיטקטורה באיטליה החליט להסב את אורח חיים הספורטיבי לקריירה. את השכלתו הרשמית כמאמן אישי ויועץ תזונה רכש בארה״ב באירגון ה-PROPTA, אשר תוכנית ההכשרה שלו היא היחידה המאושרת רשמית ע״י ה IFBB Pro, ליגת המקצוענים הבינלאומית לפיתוח גוף ופיטנס. במסגרת הכשרתו זכה ללמוד באופן אישי מאחד ממאמני העל של הענף, Charles Glass וצבר שעות רבות של אימונים עם אתלטים מקצוענים ואגדיים מהתחום כי מאמין שצריך ללמוד מהטובים ביותר כדי לההפך לאחד מהם. היחידי בארץ בוגר קורס זה ונציג רשמי בישראל מטעם האירגון משנת 2010. משתמש בפרוטוקולים מתקדמים לאימון ותזונה ולצד התמחותו בעיצוב ופיתוח גוף קלאסי משלב אלמנטים של אתלטיקה, תנועתיות, שיווי משקל, עצימות גבוהה וספורט זירה. כשאינו מאמן תוכלו למצוא אותו מתאמן באותה התשוקה שניצתה בו מהפעם הראשונה שאחז במשקולת לפני יותר מעשור. מוטו :why not the best you can?

 • מרינה קוזלוב – מדריכת חדר כושר

  מרינה קוזלוב – מדריכת חדר כושר

  בוגרת בית הספר למאמנים במכון וינגייט ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה. מרינה מתאמנת בסייף כבר מעל 3 שנים ומשתתפת בתחרויות ארציות. למרינה ניסיון רב בהתעמלות קרקע, טניס שולחן, יוגה, וריצת 2000 תחרותית. בנוסף, למרינה הכשרה בינלאומית כמאמנת TRX. "ספורט בשבילי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, אני חיה ונושמת את האימונים יום יום. היכולת שלי לאמן את הנפש והגוף כאחד מביאה לתוצאות מדהימות בקרב המתאמנים".